Співробітництво з ARREDO3

Запрошуємо стати дилером фабрики Arredo3


Ми займаємося прямими поставками італійських меблів фабрики Arredo3 в Україні. Шукаємо дилерів в регіонах України і запрошуємо до співпраці гуртових покупців, меблеві салони і магазини, архітекторів та дизайнерів. Кухні, вітальні, меблі для ванних кімнат виготовляються на заводі фабрики в Італії (м. Скорце поруч з Тревізо та Венецією). Фабрика Arredo3 виробляє широкий асортимент як класичних, так і сучасних моделей в великому розмаїтті кольорів. Фабрика гарантує високу якість продукції та найсучасніші і якісні комплектуючі (доводчики - BLUM, системи зберігання - Kessebohmer, Vibo, ніжки - Volpato, дерев'яні лотки - Barredo ...), а в поєднанні із швидким виробництвом замовлення (фабрика має найвищий рівень автоматизації) залишає найближчих конкурентів далеко позаду!


Дизайнер, архітектор, будівельна компанія?


Шукаємо дилерів по всій Україні і пропонуємо вигідні умови співпраці для бажаючих відкрити фірмовий салон або просто розширити асортимент. Ми гарантуємо швидкі поставки замовлень в Україну з усіма супутніми документами (працюємо як з приватними особами, так і з СПД, і з ТОВ з ПДВ).


Кухні фабрики Arredo3 – це неперевершене співвідношення якості та ціни. Це стало можливим завдяки автоматизації багатьох процессів. широкий асортимент моделей і кольорів, найкоротші терміни виготовлення в Італії і поставки замовлень в Україні, міжнародні сертифікати, висновок СЕС, вигідні умови співпраці.


Нашим дилером стати може не тільки велика організація з досвідом роботи на меблевому ринку, але і молода команда, яка робить перші кроки в цій галузі! Ставши нашим дилером, Ви отримаєте можливість роботи з чудовою фабрикою Arredo3 і ваші клієнти неодмінно будуть задоволені. А співпраця з нами неодмінно буде приємною і взаємовигідною!


Ви вже хочете стати дилером Arredo3? Заповніть заявку у розділі КОНТАКТИ - ПАРТНЕРСТВО!


4.7/5    281
FOPPAPEDRETTI — З ТУРБОТОЮ ДО ВАШОЇ ОСЕЛІ
FOPPAPEDRETTI — З ТУРБОТОЮ ДО ВАШОЇ ОСЕЛІ
MEBITAL — ІТАЛІЙСЬКІ МЕБЛІ
MEBITAL — ІТАЛІЙСЬКІ МЕБЛІ